ברכות

חברים ועמיתים יקרים,

 

הכינוס השנתי ה-68 של האיגוד הקרדיולוגי בישראל בשיתוף עם האיגוד הישראלי לכירורגית לב וחזה, יתקיים ב-4-5 באוקטובר, 2021 במיקום חדש, במרכז הכנסים אקספו (גני התערוכה), תל אביב.

 

כבכל שנה, בכינוס זה נשלב הצגות מדעיות מקוריות והרצאות מוזמנות בחלוקה למליאה ומושבים מקבילים בתתי-התמחויות השונות של הקרדיולוגיה וכירורגית לב. כמו כן, אנו גאים לארח מספר רב של מרצים אורחים בינלאומיים מכובדים ובעלי שם עולמי, בכלל זה ראשי האיגוד האירופאי לקרדיולוגיה (European Society of Cardiology (ASC, ראשי האיגודים האמריקאים לקרדיולוגיה: (American College of Cardiology (ACC), American Heart Association (AHA ואיגודים נוספים. 

 

בהמשך לבקשת קהל משתתפי הכינוס, נתגבר בכינוס 2021 מושבים חינוכיים נוספים, מספר שיתופי פעולה חדשים, ונמשיך במסורת של קיום מושבים המוקדשים למתמחים ולצוות הפרארפואי. במהלך הכינוס יחולקו מלגות הצטיינות למתמחים ורופאים העומדים בפני השתלמויות עמיתים בחו"ל. 

גם השנה יתארחו בכינוס חברינו מ AFICARDIO – קרדיולוגים מובילים מצרפת, אשר מדי שנה מגיעים לכינוס השנתי שלנו בהרכב מכובד ומפגינים את הזדהותם עם האיגוד הקרדיולוגי ועם מדינת ישראל. אנו מקדמים אותם בברכה ובהערכה לתמיכתם רבת השנים.

 

המצגות יינתנו בעברית או באנגלית, אך מליאות המושבים המשותפים יתקיימו באנגלית ויכללו עדכונים בנוגע לחידושים וההתפתחויות שחלו לאחרונה בעולם הקרדיולוגיה וכירורגית לב חזה. הפוסטרים יוצגו באנגלית. 

בכנס תוצג תערוכה נרחבת ומעניינת של חברות פרמצבטיות וציוד רפואי שיציגו מיכשור וטכנולוגיות חדשניות ברפואת הלב.

אנו מזמינים אתכם להגיש תקצירים עד לתאריך 31 במרץ 2021 ולהצטרף אלינו לכינוס מרתק זה המשלב מחקר בסיסי וקליני באיכות גבוהה וכן טכנולוגיות חדשניות באווירה מדעית, ייחודית וחברית.

בתקווה לפגוש אתכם בכינוס ומצפים לכינוס פורה ומעניין,

פרופ' דורון זגר, נשיא

 ד"ר אריק וולק, מזכ"ל וגזבר

האיגוד הקרדיולוגי בישראל

פרופ' לאוניד סטרניק, יו"ר

ד"ר ארז קכל, מזכיר

ד"ר דני פינק, גזבר

האיגוד הישראלי לכירורגית לב וחזה